Przejdź do treści

HARMONOGRAMY MYCIA POJEMNIKÓW NA ODPADY KOMUNALNE 2020 ROK

Szanowni Państwo,

Centrum Usług Komunalnych w Częstochowie informuje, iż rozpoczyna się proces dezynfekcji pojemników przeznaczonych do zbierania odpadów.
Firma Remondis w ramach zawartej umowy na odbiór odpadów komunalnych z Państwa posesji rozpoczęła akcję mycia i dezynfekcji pojemników znajdujących się na terenach niskiej zabudowy, pojemników w wiatach śmietnikowych oraz tzw. "dzwonów"
Proces mycia odbywa się bezpośrednio po opróżnieniu pojemników z odpadów przez jadący wcześniej samochód je odbierający. Z uwagi, że czas mycia pojemnika jest znacznie dłuższy od czasu jego opróżnienia prosimy pozostawić pojemniki przed posesjami do czasu ich umycia.

Harmonogramy wykonywania usługi znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.czestochowa.pl, www.cuk.czestochowa.pl oraz na profilu Facebook Centrum Usług Komunalnych w Częstochowie

 

Szanowni Państwo,

Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo Wszystkich biorących udział w Konkursie Czysta Częstochowa, jak również osoby zaangażowane w jego organizację Zarząd Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. zdecydował o przesunięciu terminu rozdania nagród na 20.05.2020 roku.
Rozdanie nagród odbędzie się w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy o godzinie 10:00.
Mamy nadzieję, że do tego czasu aktualnie panująca sytuacja się unormuje i w bezpieczny sposób będziemy mogli wręczyć nagrody laureatom konkursu.